Yelyutan da denilen, kırlangıca benzer bir kuş bulmacada nedir?

Yelyutan da denilen, kırlangıca benzer bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yelyutan da denilen, kırlangıca benzer bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yelyutan da denilen, kırlangıca benzer bir kuş“ sorusuna cevap olarak “SAGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş, yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş ne demek, sözlükte yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş, yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş tanımı, bulmaca soruları yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş, sözlükte yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş ne, yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş nedir, bulmaca çözümü yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş, bulmaca yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş, yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş', yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş, sözlük yelyutan da denilen kırlangıca benzer bir kuş