Yelkenli Gemilerde, Ana Direk Ve Çubuklarının Gorcata İle Destamora Arasında Kalan Kısımlarına Verilen Ad bulmacada nedir?

Yelkenli Gemilerde, Ana Direk Ve Çubuklarının Gorcata İle Destamora Arasında Kalan Kısımlarına Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yelkenli Gemilerde, Ana Direk Ve Çubuklarının Gorcata İle Destamora Arasında Kalan Kısımlarına Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yelkenli Gemilerde, Ana Direk Ve Çubuklarının Gorcata İle Destamora Arasında Kalan Kısımlarına Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “KOLOMBİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı105

Anahtar Kelimeler:

yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad nedir, sözlükte yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad ne, bulmacada yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad, yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad açıklaması, sözlükte yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad, bulmaca soruları yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad, sözlük yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad', yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad ne demek, bulmaca yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad, bulmaca çözümü yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad, yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad tanımı, yelkenli gemilerde ana direk ve çubuklarının gorcata i̇le destamora arasında kalan kısımlarına verilen ad