Yeşilmercimek, kuru barbunya, dövme soğan, tereyağı ve baharat kullanılarak bulmacada nedir?

Yeşilmercimek, kuru barbunya, dövme soğan, tereyağı ve baharat kullanılarak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeşilmercimek, kuru barbunya, dövme soğan, tereyağı ve baharat kullanılarak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeşilmercimek, kuru barbunya, dövme soğan, tereyağı ve baharat kullanılarak“ sorusuna cevap olarak “ÇATALAŞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak, bulmacada yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak, bulmaca yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak, yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak ne demek, bulmaca sözlüğü 'yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak', sözlükte yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak, yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak, sözlük yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak, sözlükte yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak ne, yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak tanımı, yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak nedir, yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak açıklaması, bulmaca çözümü yeşilmercimek kuru barbunya dövme soğan tereyağı ve baharat kullanılarak