Yazın kutup bölgelerinde yaşayan, kışın ılık kıyılara göçen, kısa ve ince g bulmacada nedir?

Yazın kutup bölgelerinde yaşayan, kışın ılık kıyılara göçen, kısa ve ince g“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yazın kutup bölgelerinde yaşayan, kışın ılık kıyılara göçen, kısa ve ince g” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yazın kutup bölgelerinde yaşayan, kışın ılık kıyılara göçen, kısa ve ince g“ sorusuna cevap olarak “AKBAŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g nedir, bulmaca soruları yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g, bulmaca sözlüğü 'yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g', sözlük yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g, yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g açıklaması, bulmacada yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g, bulmaca yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g, sözlükte yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g, sözlükte yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g ne, yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g ne demek, yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g tanımı, bulmaca çözümü yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g, yazın kutup bölgelerinde yaşayan kışın ılık kıyılara göçen kısa ve ince g