Yatay güneş saati, yükseklik tahtası bulmacada nedir?

Yatay güneş saati, yükseklik tahtası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yatay güneş saati, yükseklik tahtası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yatay güneş saati, yükseklik tahtası“ sorusuna cevap olarak “BASİTA”, “BASİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

yatay güneş saati yükseklik tahtası nedir, yatay güneş saati yükseklik tahtası, bulmaca yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası tanımı, sözlükte yatay güneş saati yükseklik tahtası ne, bulmaca soruları yatay güneş saati yükseklik tahtası, bulmacada yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası açıklaması, sözlük yatay güneş saati yükseklik tahtası, bulmaca sözlüğü 'yatay güneş saati yükseklik tahtası', bulmaca çözümü yatay güneş saati yükseklik tahtası, sözlükte yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası ne demek