Yatay güneş saati, yükseklik tahtası bulmacada nedir?

Yatay güneş saati, yükseklik tahtası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yatay güneş saati, yükseklik tahtası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yatay güneş saati, yükseklik tahtası“ sorusuna cevap olarak “BASİTA”, “BASİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yatay güneş saati yükseklik tahtası, sözlükte yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası ne demek, yatay güneş saati yükseklik tahtası açıklaması, bulmaca yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası tanımı, bulmaca soruları yatay güneş saati yükseklik tahtası, sözlükte yatay güneş saati yükseklik tahtası ne, bulmaca sözlüğü 'yatay güneş saati yükseklik tahtası', sözlük yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası, bulmaca çözümü yatay güneş saati yükseklik tahtası, yatay güneş saati yükseklik tahtası nedir