Yatak, yorgan, kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan bulmacada nedir?

Yatak, yorgan, kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yatak, yorgan, kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yatak, yorgan, kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan“ sorusuna cevap olarak “DENK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, bulmaca sözlüğü 'yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan', sözlükte yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan tanımı, yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan nedir, yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan ne demek, bulmaca çözümü yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, sözlük yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, bulmaca soruları yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, bulmaca yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan, sözlükte yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan ne, yatak yorgan kumaş gibi sert olmayan eşyanın sarılıp bağlanmasıyla oluşan açıklaması