Yaranın Enfekte Olması, Ödem Denilen Su Toplaması bulmacada nedir?

Yaranın Enfekte Olması, Ödem Denilen Su Toplaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaranın Enfekte Olması, Ödem Denilen Su Toplaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaranın Enfekte Olması, Ödem Denilen Su Toplaması“ sorusuna cevap olarak “HAVAKMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması ne, bulmaca çözümü yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması, yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması ne demek, bulmaca yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması, bulmaca sözlüğü 'yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması', bulmacada yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması, yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması nedir, bulmaca soruları yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması, sözlük yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması, sözlükte yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması, yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması tanımı, yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması açıklaması, yaranın enfekte olması ödem denilen su toplaması