Yaramak, fayda vermek, içe sinmek bulmacada nedir?

Yaramak, fayda vermek, içe sinmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaramak, fayda vermek, içe sinmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaramak, fayda vermek, içe sinmek“ sorusuna cevap olarak “İLİMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yaramak fayda vermek içe sinmek, bulmaca çözümü yaramak fayda vermek içe sinmek, bulmaca soruları yaramak fayda vermek içe sinmek, yaramak fayda vermek içe sinmek açıklaması, yaramak fayda vermek içe sinmek ne demek, sözlükte yaramak fayda vermek içe sinmek ne, bulmaca yaramak fayda vermek içe sinmek, bulmaca sözlüğü 'yaramak fayda vermek içe sinmek', yaramak fayda vermek içe sinmek tanımı, yaramak fayda vermek içe sinmek, sözlükte yaramak fayda vermek içe sinmek, yaramak fayda vermek içe sinmek nedir, sözlük yaramak fayda vermek içe sinmek