Yaralardan çıkan irin, cerehat bulmacada nedir?

Yaralardan çıkan irin, cerehat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaralardan çıkan irin, cerehat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaralardan çıkan irin, cerehat“ sorusuna cevap olarak “İCRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

yaralardan çıkan irin cerehat nedir, bulmaca yaralardan çıkan irin cerehat, sözlükte yaralardan çıkan irin cerehat ne, bulmacada yaralardan çıkan irin cerehat, yaralardan çıkan irin cerehat, sözlük yaralardan çıkan irin cerehat, yaralardan çıkan irin cerehat tanımı, sözlükte yaralardan çıkan irin cerehat, yaralardan çıkan irin cerehat ne demek, bulmaca sözlüğü 'yaralardan çıkan irin cerehat', bulmaca soruları yaralardan çıkan irin cerehat, yaralardan çıkan irin cerehat açıklaması, bulmaca çözümü yaralardan çıkan irin cerehat