Yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan, birkaç kat katlanmış bulmacada nedir?

Yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan, birkaç kat katlanmış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan, birkaç kat katlanmış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan, birkaç kat katlanmış“ sorusuna cevap olarak “KOMPRES” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, bulmaca çözümü yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, sözlükte yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış ne, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış tanımı, bulmaca yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, bulmacada yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, bulmaca sözlüğü 'yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış', yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış nedir, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış ne demek, sözlükte yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, sözlük yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış açıklaması