Yaraların Bakımında Veya Başka Bir Amaçla Kullanılan, Birkaç Kat Katlanmış Bez bulmacada nedir?

Yaraların Bakımında Veya Başka Bir Amaçla Kullanılan, Birkaç Kat Katlanmış Bez“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaraların Bakımında Veya Başka Bir Amaçla Kullanılan, Birkaç Kat Katlanmış Bez” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaraların Bakımında Veya Başka Bir Amaçla Kullanılan, Birkaç Kat Katlanmış Bez“ sorusuna cevap olarak “KOMPRES” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, sözlük yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, bulmacada yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, bulmaca yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, bulmaca soruları yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez nedir, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez ne demek, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez', sözlükte yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez ne, sözlükte yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez, yaraların bakımında veya başka bir amaçla kullanılan birkaç kat katlanmış bez tanımı