Yarısı Türkiye’de, yarısı Gürcistan’da olan ve “Aktaş” da denilen bir göl bulmacada nedir?

Yarısı Türkiye’de, yarısı Gürcistan’da olan ve “Aktaş” da denilen bir göl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yarısı Türkiye’de, yarısı Gürcistan’da olan ve “Aktaş” da denilen bir göl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yarısı Türkiye’de, yarısı Gürcistan’da olan ve “Aktaş” da denilen bir göl“ sorusuna cevap olarak “HAZAPİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl tanımı, bulmaca sözlüğü 'yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl', bulmaca yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl, bulmacada yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl, bulmaca çözümü yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl, yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl, sözlük yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl, yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl nedir, sözlükte yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl ne, yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl açıklaması, yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl ne demek, bulmaca soruları yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl, sözlükte yarısı türkiye’de yarısı gürcistan’da olan ve “aktaş” da denilen bir göl