Yarımkanatlılardan, sap, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek bulmacada nedir?

Yarımkanatlılardan, sap, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yarımkanatlılardan, sap, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yarımkanatlılardan, sap, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek“ sorusuna cevap olarak “KIMIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek tanımı, bulmaca soruları yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek, bulmaca sözlüğü 'yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek', sözlükte yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek, yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek, yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek nedir, bulmaca yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek, sözlükte yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek ne, bulmaca çözümü yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek, yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek ne demek, yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek açıklaması, bulmacada yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek, sözlük yarımkanatlılardan sap çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ek