Yarım daire şeklinde dökülen, piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril bulmacada nedir?

Yarım daire şeklinde dökülen, piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yarım daire şeklinde dökülen, piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yarım daire şeklinde dökülen, piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril“ sorusuna cevap olarak “SAVARİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril ne demek, sözlükte yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril ne, yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril nedir, bulmaca soruları yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril, bulmacada yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril, bulmaca yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril, bulmaca sözlüğü 'yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril', yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril açıklaması, yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril, bulmaca çözümü yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril, sözlükte yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril, yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril tanımı, sözlük yarım daire şeklinde dökülen piştikten sonra üzerine şeker şurubu gezdiril