Yaprakları Geriye Doğru Kıvrık, Tadı Acı Ve İştah Verici Bir Ot bulmacada nedir?

Yaprakları Geriye Doğru Kıvrık, Tadı Acı Ve İştah Verici Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprakları Geriye Doğru Kıvrık, Tadı Acı Ve İştah Verici Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprakları Geriye Doğru Kıvrık, Tadı Acı Ve İştah Verici Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ABÜKLÜM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, bulmaca soruları yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, sözlük yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot ne demek, bulmaca sözlüğü 'yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot', yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, bulmaca çözümü yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot tanımı, yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot nedir, sözlükte yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, bulmaca yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot, yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot açıklaması, sözlükte yaprakları geriye doğru kıvrık tadı acı ve i̇ştah verici bir ot ne