Yaprakları Geniş, Meyveleri Üveze Benzeyen Bir Ağaç bulmacada nedir?

Yaprakları Geniş, Meyveleri Üveze Benzeyen Bir Ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprakları Geniş, Meyveleri Üveze Benzeyen Bir Ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprakları Geniş, Meyveleri Üveze Benzeyen Bir Ağaç“ sorusuna cevap olarak “DIRAGUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, sözlükte yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, sözlük yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç tanımı, sözlükte yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç ne, yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, bulmaca yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, bulmaca çözümü yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç ne demek, yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç nedir, yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç açıklaması, bulmacada yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'yaprakları geniş meyveleri üveze benzeyen bir ağaç'