Yaprak Açma Zamanında Tatlı Ve Yapışkan Yağan Sular, Kudret Helvası bulmacada nedir?

Yaprak Açma Zamanında Tatlı Ve Yapışkan Yağan Sular, Kudret Helvası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprak Açma Zamanında Tatlı Ve Yapışkan Yağan Sular, Kudret Helvası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprak Açma Zamanında Tatlı Ve Yapışkan Yağan Sular, Kudret Helvası“ sorusuna cevap olarak “BALYAĞAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası açıklaması, yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası tanımı, bulmaca soruları yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, sözlük yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, bulmacada yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, bulmaca çözümü yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, bulmaca yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası nedir, sözlükte yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası, sözlükte yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası ne, yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası ne demek, bulmaca sözlüğü 'yaprak açma zamanında tatlı ve yapışkan yağan sular kudret helvası'