Yaprağı Tüylü, Kesilen Yerinden Akan Sütten Sakız Yapılan Bir Bitki bulmacada nedir?

Yaprağı Tüylü, Kesilen Yerinden Akan Sütten Sakız Yapılan Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprağı Tüylü, Kesilen Yerinden Akan Sütten Sakız Yapılan Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprağı Tüylü, Kesilen Yerinden Akan Sütten Sakız Yapılan Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “AGGANAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki ne demek, yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki, bulmaca yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki, bulmaca çözümü yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki', yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki nedir, sözlük yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki, bulmaca soruları yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki, sözlükte yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki ne, yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki açıklaması, yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki tanımı, bulmacada yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki, sözlükte yaprağı tüylü kesilen yerinden akan sütten sakız yapılan bir bitki