Yapılmakta olan bir çalışmanın, program ya da sistemce kilitlenmesi(Bils.) bulmacada nedir?

Yapılmakta olan bir çalışmanın, program ya da sistemce kilitlenmesi(Bils.)“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yapılmakta olan bir çalışmanın, program ya da sistemce kilitlenmesi(Bils.)” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yapılmakta olan bir çalışmanın, program ya da sistemce kilitlenmesi(Bils.)“ sorusuna cevap olarak “HANG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.)', bulmaca çözümü yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.), bulmacada yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.), yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.) tanımı, sözlükte yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.), sözlük yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.), sözlükte yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.) ne, yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.) nedir, yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.) ne demek, yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.), bulmaca yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.), yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.) açıklaması, bulmaca soruları yapılmakta olan bir çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi(bils.)