Yapılarda kullanılan kalın ağaç, direk, mertek bulmacada nedir?

Yapılarda kullanılan kalın ağaç, direk, mertek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yapılarda kullanılan kalın ağaç, direk, mertek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yapılarda kullanılan kalın ağaç, direk, mertek“ sorusuna cevap olarak “DÜVER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek, bulmaca çözümü yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek, sözlükte yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek ne, yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek ne demek, yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek, bulmaca sözlüğü 'yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek', bulmaca yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek, yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek açıklaması, yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek tanımı, sözlük yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek, bulmacada yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek, yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek nedir, sözlükte yapılarda kullanılan kalın ağaç direk mertek