Yapıların saçaklarında, suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı bulmacada nedir?

Yapıların saçaklarında, suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yapıların saçaklarında, suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yapıların saçaklarında, suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı“ sorusuna cevap olarak “YAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı ne demek, bulmacada yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı, yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı tanımı, bulmaca sözlüğü 'yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı', yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı açıklaması, sözlükte yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı ne, sözlük yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı, yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı nedir, sözlükte yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı, bulmaca çözümü yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı, yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı, bulmaca yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı, bulmaca soruları yapıların saçaklarında suyun içeriye sızmasını önlemek için kiremidin altı