Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai fişek bulmacada nedir?

Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai fişek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai fişek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai fişek“ sorusuna cevap olarak “MAYTAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek tanımı, bulmaca çözümü yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek, bulmaca soruları yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek', sözlük yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek ne demek, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek nedir, bulmaca yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek, sözlükte yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek, sözlükte yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek ne, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai fişek