Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai bulmacada nedir?

Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan, şenlik gecelerinde yakılan havai“ sorusuna cevap olarak “MAYTAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai açıklaması, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai ne demek, bulmacada yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, sözlük yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, bulmaca sözlüğü 'yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai', bulmaca soruları yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai nedir, sözlükte yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai ne, sözlükte yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, bulmaca çözümü yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, bulmaca yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai, yandığında renkli ve parlak ışıklar saçan şenlik gecelerinde yakılan havai tanımı