Yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda, suların aşındırarak açtığı der bulmacada nedir?

Yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda, suların aşındırarak açtığı der“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda, suların aşındırarak açtığı der” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda, suların aşındırarak açtığı der“ sorusuna cevap olarak “BARANKO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, bulmacada yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, sözlükte yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der ne, bulmaca sözlüğü 'yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der', yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der nedir, bulmaca soruları yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, bulmaca çözümü yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der tanımı, yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der ne demek, sözlük yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, sözlükte yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der, yanardağ püskürmeleriyle yığılmış bir dağda suların aşındırarak açtığı der açıklaması