Yan sütunlara taşan yazı, başlık ya da resim bulmacada nedir?

Yan sütunlara taşan yazı, başlık ya da resim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yan sütunlara taşan yazı, başlık ya da resim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yan sütunlara taşan yazı, başlık ya da resim“ sorusuna cevap olarak “DEKROŞE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim nedir, sözlükte yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim ne, bulmacada yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim, sözlük yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim, yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim ne demek, bulmaca sözlüğü 'yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim', yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim tanımı, yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim, yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim açıklaması, bulmaca çözümü yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim, sözlükte yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim, bulmaca yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim, bulmaca soruları yan sütunlara taşan yazı başlık ya da resim