Yamyamlara Oy Yok”, “Yozlaşan Medya ve Yozlaşan Türkçe”, “Tarihimizle Yüzle EMRE bulmacada nedir?

Yamyamlara Oy Yok”, “Yozlaşan Medya ve Yozlaşan Türkçe”, “Tarihimizle Yüzle EMRE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yamyamlara Oy Yok”, “Yozlaşan Medya ve Yozlaşan Türkçe”, “Tarihimizle Yüzle EMRE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yamyamlara Oy Yok”, “Yozlaşan Medya ve Yozlaşan Türkçe”, “Tarihimizle Yüzle EMRE“ sorusuna cevap olarak “KONGAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre tanımı, yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre ne demek, bulmaca soruları yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre, bulmaca çözümü yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre, bulmaca yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre, sözlük yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre, sözlükte yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre, yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre açıklaması, sözlükte yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre ne, yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre, bulmaca sözlüğü 'yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre', yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre nedir, bulmacada yamyamlara oy yok” “yozlaşan medya ve yozlaşan türkçe” “tarihimizle yüzle emre