Yalnız pruva direği kabasorta, öbür direkleri sübye donanımlı olan, genellikle üç direkli yelkenli gemi bulmacada nedir?

Yalnız pruva direği kabasorta, öbür direkleri sübye donanımlı olan, genellikle üç direkli yelkenli gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnız pruva direği kabasorta, öbür direkleri sübye donanımlı olan, genellikle üç direkli yelkenli gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnız pruva direği kabasorta, öbür direkleri sübye donanımlı olan, genellikle üç direkli yelkenli gemi“ sorusuna cevap olarak “NAVİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi açıklaması, bulmaca soruları yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi tanımı, yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, sözlük yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi nedir, sözlükte yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi ne, sözlükte yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, bulmaca sözlüğü 'yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi', bulmaca yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, bulmacada yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, bulmaca çözümü yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi, yalnız pruva direği kabasorta öbür direkleri sübye donanımlı olan genellikle üç direkli yelkenli gemi ne demek