Yalanlar Ve Hikayeler Uydurmaya Yol Açan Yapısal Eğilim, Yalan Söyleme Hastalığı bulmacada nedir?

Yalanlar Ve Hikayeler Uydurmaya Yol Açan Yapısal Eğilim, Yalan Söyleme Hastalığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalanlar Ve Hikayeler Uydurmaya Yol Açan Yapısal Eğilim, Yalan Söyleme Hastalığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalanlar Ve Hikayeler Uydurmaya Yol Açan Yapısal Eğilim, Yalan Söyleme Hastalığı“ sorusuna cevap olarak “MİTOMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı, yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı, yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı tanımı, bulmaca soruları yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı, bulmaca sözlüğü 'yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı', yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı açıklaması, yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı nedir, sözlükte yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı ne, bulmaca yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı, yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı ne demek, sözlük yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı, bulmaca çözümü yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı, sözlükte yalanlar ve hikayeler uydurmaya yol açan yapısal eğilim yalan söyleme hastalığı