Yaklaştırma, Orta Çizgiye Doğru Yaklaştırma Hareketi bulmacada nedir?

Yaklaştırma, Orta Çizgiye Doğru Yaklaştırma Hareketi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaklaştırma, Orta Çizgiye Doğru Yaklaştırma Hareketi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaklaştırma, Orta Çizgiye Doğru Yaklaştırma Hareketi“ sorusuna cevap olarak “ADDUKSİYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi, yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi tanımı, bulmaca sözlüğü 'yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi', yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi, sözlük yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi, yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi nedir, sözlükte yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi ne, bulmaca soruları yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi, yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi açıklaması, yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi ne demek, bulmaca yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi, sözlükte yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi, bulmaca çözümü yaklaştırma orta çizgiye doğru yaklaştırma hareketi