Yaklaşık 12.000 yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan, insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta bulmacada nedir?

Yaklaşık 12.000 yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan, insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaklaşık 12.000 yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan, insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaklaşık 12.000 yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan, insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta“ sorusuna cevap olarak “MU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta ne demek, bulmaca çözümü yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, sözlük yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta nedir, yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta açıklaması, sözlükte yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta ne, yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, bulmaca sözlüğü 'yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta', bulmaca soruları yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, bulmacada yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, sözlükte yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, bulmaca yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta, yaklaşık 12.000 yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın anayurdu sayılan kıta tanımı