Yakındoğu’da ve özellikle Cezayir’de konuşulan Arapça, Fransızca, İtalyanca bulmacada nedir?

Yakındoğu’da ve özellikle Cezayir’de konuşulan Arapça, Fransızca, İtalyanca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakındoğu’da ve özellikle Cezayir’de konuşulan Arapça, Fransızca, İtalyanca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakındoğu’da ve özellikle Cezayir’de konuşulan Arapça, Fransızca, İtalyanca“ sorusuna cevap olarak “SABİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca nedir, yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca açıklaması, sözlük yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca, bulmacada yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca, yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca ne demek, bulmaca sözlüğü 'yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca', bulmaca soruları yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca, bulmaca yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca, bulmaca çözümü yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca, sözlükte yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca ne, sözlükte yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca, yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca tanımı, yakındoğu’da ve özellikle cezayir’de konuşulan arapça fransızca i̇talyanca