Yakın Zamanda, Neredeyse, Hemen Hemen bulmacada nedir?

Yakın Zamanda, Neredeyse, Hemen Hemen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakın Zamanda, Neredeyse, Hemen Hemen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakın Zamanda, Neredeyse, Hemen Hemen“ sorusuna cevap olarak “HANDİYSE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

yakın zamanda neredeyse hemen hemen tanımı, bulmaca soruları yakın zamanda neredeyse hemen hemen, yakın zamanda neredeyse hemen hemen nedir, bulmaca sözlüğü 'yakın zamanda neredeyse hemen hemen', bulmaca çözümü yakın zamanda neredeyse hemen hemen, bulmaca yakın zamanda neredeyse hemen hemen, bulmacada yakın zamanda neredeyse hemen hemen, yakın zamanda neredeyse hemen hemen açıklaması, sözlük yakın zamanda neredeyse hemen hemen, yakın zamanda neredeyse hemen hemen ne demek, sözlükte yakın zamanda neredeyse hemen hemen, sözlükte yakın zamanda neredeyse hemen hemen ne, yakın zamanda neredeyse hemen hemen