Yahudilerin,Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad bulmacada nedir?

Yahudilerin,Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yahudilerin,Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yahudilerin,Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad“ sorusuna cevap olarak “GOY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, sözlük yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad nedir, yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad tanımı, yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad ne demek, sözlükte yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, sözlükte yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad ne, bulmaca soruları yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, bulmaca yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, bulmaca çözümü yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yahudilerinyahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad'