Yahudilerin, Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad bulmacada nedir?

Yahudilerin, Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yahudilerin, Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yahudilerin, Yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad“ sorusuna cevap olarak “GOY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad açıklaması, sözlükte yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad tanımı, sözlükte yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad ne, yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad ne demek, yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, bulmaca soruları yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, sözlük yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad nedir, bulmacada yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, bulmaca yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, bulmaca çözümü yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad, bulmaca sözlüğü 'yahudilerin yahudi olmayan kişi ve kuruluşlara verdikleri ad'