Yaşlanmış, Çürümüş Bağ Kütüğü bulmacada nedir?

Yaşlanmış, Çürümüş Bağ Kütüğü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaşlanmış, Çürümüş Bağ Kütüğü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaşlanmış, Çürümüş Bağ Kütüğü“ sorusuna cevap olarak “BADANAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, bulmacada yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, sözlükte yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, sözlük yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü açıklaması, yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü tanımı, bulmaca çözümü yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, bulmaca yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü, sözlükte yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü ne, yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü nedir, bulmaca sözlüğü 'yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü', yaşlanmış çürümüş bağ kütüğü ne demek