Yaşar Kemal’in “Yağmurcuk Kuşu”, “Kale Kapısı” ve “Kanın Sesi” adlı yapıtla bulmacada nedir?

Yaşar Kemal’in “Yağmurcuk Kuşu”, “Kale Kapısı” ve “Kanın Sesi” adlı yapıtla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaşar Kemal’in “Yağmurcuk Kuşu”, “Kale Kapısı” ve “Kanın Sesi” adlı yapıtla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaşar Kemal’in “Yağmurcuk Kuşu”, “Kale Kapısı” ve “Kanın Sesi” adlı yapıtla“ sorusuna cevap olarak “KİMSECİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla nedir, bulmaca çözümü yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, sözlükte yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla ne, yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla açıklaması, bulmaca yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, sözlük yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, sözlükte yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, bulmacada yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla ne demek, bulmaca soruları yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla, yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla tanımı, bulmaca sözlüğü 'yaşar kemal’in “yağmurcuk kuşu” “kale kapısı” ve “kanın sesi” adlı yapıtla'