Yağmurdan Islanmış Arpa, Buğday bulmacada nedir?

Yağmurdan Islanmış Arpa, Buğday“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağmurdan Islanmış Arpa, Buğday” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağmurdan Islanmış Arpa, Buğday“ sorusuna cevap olarak “ECİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

yağmurdan islanmış arpa buğday tanımı, bulmacada yağmurdan islanmış arpa buğday, bulmaca sözlüğü 'yağmurdan islanmış arpa buğday', yağmurdan islanmış arpa buğday ne demek, yağmurdan islanmış arpa buğday, sözlükte yağmurdan islanmış arpa buğday ne, sözlük yağmurdan islanmış arpa buğday, bulmaca yağmurdan islanmış arpa buğday, yağmurdan islanmış arpa buğday açıklaması, bulmaca soruları yağmurdan islanmış arpa buğday, yağmurdan islanmış arpa buğday nedir, sözlükte yağmurdan islanmış arpa buğday, bulmaca çözümü yağmurdan islanmış arpa buğday