Yağlı, mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan, külde pişirilen çörek bulmacada nedir?

Yağlı, mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan, külde pişirilen çörek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağlı, mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan, külde pişirilen çörek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağlı, mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan, külde pişirilen çörek“ sorusuna cevap olarak “KETE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek', sözlük yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, bulmaca çözümü yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, sözlükte yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek nedir, bulmacada yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek tanımı, yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek açıklaması, bulmaca yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, bulmaca soruları yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek, yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek ne demek, sözlükte yağlı mayalı ya da mayasız hamurdan yapılan külde pişirilen çörek ne