Yağlı möleküllerin, çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman bulmacada nedir?

Yağlı möleküllerin, çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağlı möleküllerin, çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağlı möleküllerin, çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman“ sorusuna cevap olarak “MİSEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman nedir, yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, sözlükte yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman ne, yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman ne demek, yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman tanımı, sözlükte yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, bulmaca yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman açıklaması, sözlük yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, bulmaca sözlüğü 'yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman', bulmacada yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, bulmaca çözümü yağlı möleküllerin çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman