Yağış nedeniyle oluşan ufak sel bulmacada nedir?

Yağış nedeniyle oluşan ufak sel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağış nedeniyle oluşan ufak sel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağış nedeniyle oluşan ufak sel“ sorusuna cevap olarak “SELİNTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yağış nedeniyle oluşan ufak sel', yağış nedeniyle oluşan ufak sel açıklaması, yağış nedeniyle oluşan ufak sel nedir, sözlükte yağış nedeniyle oluşan ufak sel ne, bulmaca soruları yağış nedeniyle oluşan ufak sel, yağış nedeniyle oluşan ufak sel tanımı, sözlük yağış nedeniyle oluşan ufak sel, yağış nedeniyle oluşan ufak sel, bulmaca yağış nedeniyle oluşan ufak sel, bulmaca çözümü yağış nedeniyle oluşan ufak sel, sözlükte yağış nedeniyle oluşan ufak sel, bulmacada yağış nedeniyle oluşan ufak sel, yağış nedeniyle oluşan ufak sel ne demek