Yağ moleküllerinin, çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman bulmacada nedir?

Yağ moleküllerinin, çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağ moleküllerinin, çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağ moleküllerinin, çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman“ sorusuna cevap olarak “MİSEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman', yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman tanımı, bulmacada yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, sözlükte yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman ne, yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman nedir, bulmaca yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman ne demek, bulmaca çözümü yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, bulmaca soruları yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, sözlükte yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman, yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman açıklaması, sözlük yağ moleküllerinin çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman