Yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı bulmacada nedir?

Yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı“ sorusuna cevap olarak “SEBUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı, yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı, bulmaca soruları yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı, bulmaca sözlüğü 'yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı', sözlükte yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı, bulmaca çözümü yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı, yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı ne demek, sözlükte yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı ne, yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı tanımı, yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı nedir, sözlük yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı, yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı açıklaması, bulmacada yağ bezlerinin bir kanal aracılığıyla deri yüzeyine gönderdiği salgı