Yıpranmak, aşınmak, yırtılmak bulmacada nedir?

Yıpranmak, aşınmak, yırtılmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yıpranmak, aşınmak, yırtılmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yıpranmak, aşınmak, yırtılmak“ sorusuna cevap olarak “EPRİMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

yıpranmak aşınmak yırtılmak açıklaması, bulmacada yıpranmak aşınmak yırtılmak, sözlükte yıpranmak aşınmak yırtılmak ne, bulmaca sözlüğü 'yıpranmak aşınmak yırtılmak', bulmaca soruları yıpranmak aşınmak yırtılmak, yıpranmak aşınmak yırtılmak tanımı, bulmaca çözümü yıpranmak aşınmak yırtılmak, sözlükte yıpranmak aşınmak yırtılmak, sözlük yıpranmak aşınmak yırtılmak, bulmaca yıpranmak aşınmak yırtılmak, yıpranmak aşınmak yırtılmak, yıpranmak aşınmak yırtılmak ne demek, yıpranmak aşınmak yırtılmak nedir