Yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş, duvar vb. nin tümü; Ören, harabe bulmacada nedir?

Yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş, duvar vb. nin tümü; Ören, harabe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş, duvar vb. nin tümü; Ören, harabe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş, duvar vb. nin tümü; Ören, harabe“ sorusuna cevap olarak “YIKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, sözlükte yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe ne, bulmaca yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe nedir, yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe tanımı, bulmacada yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe ne demek, bulmaca soruları yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, sözlükte yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, bulmaca sözlüğü 'yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe', sözlük yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe, yıkılmış bir kent ya da yapıdan geriye kalan taş duvar vb. nin tümü; ören harabe açıklaması