Yürek için; vurma, vuruş, atış bulmacada nedir?

Yürek için; vurma, vuruş, atış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yürek için; vurma, vuruş, atış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yürek için; vurma, vuruş, atış“ sorusuna cevap olarak “DARABAN”, “DAREBAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

yürek için; vurma vuruş atış ne demek, bulmaca yürek için; vurma vuruş atış, yürek için; vurma vuruş atış tanımı, yürek için; vurma vuruş atış açıklaması, bulmacada yürek için; vurma vuruş atış, yürek için; vurma vuruş atış nedir, bulmaca sözlüğü 'yürek için; vurma vuruş atış', sözlük yürek için; vurma vuruş atış, sözlükte yürek için; vurma vuruş atış ne, bulmaca soruları yürek için; vurma vuruş atış, yürek için; vurma vuruş atış, bulmaca çözümü yürek için; vurma vuruş atış, sözlükte yürek için; vurma vuruş atış