Yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru bulmacada nedir?

Yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru“ sorusuna cevap olarak “ABAZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru nedir, bulmacada yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru tanımı, bulmaca yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, sözlükte yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, sözlükte yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru ne, sözlük yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, bulmaca soruları yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru, bulmaca sözlüğü 'yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru', yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru ne demek, yürüme yeteneğinin yitirildiği hareket kusuru açıklaması