Yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut bulmacada nedir?

Yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut“ sorusuna cevap olarak “REZİDANS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut ne demek, bulmaca sözlüğü 'yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut', bulmaca yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut nedir, bulmaca soruları yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, sözlükte yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut ne, sözlükte yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut tanımı, sözlük yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, bulmaca çözümü yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, bulmacada yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut, yüksek dereceli devlet görevlileri ile elçilerin oturması için ayrılan konut açıklaması