Yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet, taş bulmacada nedir?

Yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet, taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet, taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet, taş“ sorusuna cevap olarak “KONVEYÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş, yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş tanımı, bulmaca çözümü yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş, yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş ne demek, yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş nedir, sözlük yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş, yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş açıklaması, sözlükte yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş, bulmacada yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş, bulmaca sözlüğü 'yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş', sözlükte yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş ne, bulmaca yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş, yükü havadan veya yerden taşımaya yarayan ve kapalı devre çalışan alet taş