Yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın, başlangıç noktasına olan uzaklığının bulmacada nedir?

Yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın, başlangıç noktasına olan uzaklığının“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın, başlangıç noktasına olan uzaklığının” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın, başlangıç noktasına olan uzaklığının“ sorusuna cevap olarak “APSİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının tanımı, yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının ne demek, bulmaca çözümü yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının açıklaması, sözlük yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, bulmaca soruları yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, bulmaca sözlüğü 'yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının', sözlükte yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, bulmacada yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, sözlükte yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının ne, yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının, yönlü bir eksen üzerinde bir noktanın başlangıç noktasına olan uzaklığının nedir