Vurguncu, Dalavereci, Spekülatör bulmacada nedir?

Vurguncu, Dalavereci, Spekülatör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vurguncu, Dalavereci, Spekülatör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vurguncu, Dalavereci, Spekülatör“ sorusuna cevap olarak “AFERİST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte vurguncu dalavereci spekülatör, vurguncu dalavereci spekülatör tanımı, sözlük vurguncu dalavereci spekülatör, bulmacada vurguncu dalavereci spekülatör, vurguncu dalavereci spekülatör açıklaması, vurguncu dalavereci spekülatör ne demek, vurguncu dalavereci spekülatör, bulmaca soruları vurguncu dalavereci spekülatör, vurguncu dalavereci spekülatör nedir, sözlükte vurguncu dalavereci spekülatör ne, bulmaca çözümü vurguncu dalavereci spekülatör, bulmaca vurguncu dalavereci spekülatör, bulmaca sözlüğü 'vurguncu dalavereci spekülatör'